24 Saat Hizmet [email protected]
Yenimahalle, ANKARA (+90) 312 001 02 03

Profesyonel Ambalajlama Hizmetleri

Ambalajlama Hizmetleri

Ambalajlama çalışmasına verdiğimiz önem sayesinde tüm eşyalarınız sorunsuzca güven içinde taşınmaktadır. Evden eve nakliyat veya iş yeri taşıma işlemlerimizde uyguladığımız son derece dikkatli ve özenli paketleme çalışması ile kaliteli ve profesyonel bir taşıma işi gerçekleştiriyoruz. Ambalajlama işine gösterilen özen, genel olarak bir evden eve nakliyat hizmetinin kalitesini belirleyen en önemli konulardan biridir.

Evinizdeki eşyaları taşımaya başlamadan önce mutlaka en ufak parçaya kadar emniyetini düşünmekteyiz. Bu nedenle araçlarımızda hazır olarak bulunan karton ve plastik koliler, hava kabarcıklı naylonlar, ambalaj kağıtları, kraft kağıtlar, streç filmler gibi malzemeler ile önce mükemmel bir paketleme çalışması yapıyoruz.

ambalajlama

Ankara evden eve nakliyat firmamızın deneyimli kadrosu, evinizde bulunan gardrop, yemek masası, vitrin gibi büyük eşyaları demonte ederek her bir parçanın emniyetli şekilde ambalajlamasını da yapmaktadır.  Sökülen parçalar en güvenli şekilde olması gerektiği gibi kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketlenmekte, yeni adresinize taşıma işlemi tamamlandığında ise burada tekrar montajı yapılarak teslim edilmektedir.

ambalajlamaAmbalajlama çalışması evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerimizde en önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir. Eşyalarınızın güvenliği nakliyat firmamız tarafından en iyi şekilde sağlanmadıkça taşıma işlemlerine başlanmamaktadır. Nakliye öncesi evinizde yapılan kaliteli bir paketleme çalışması ile eşyalarınız tüm mesafelere emniyet içinde sorunsuz taşınmaktadır.

Taşınacak eşyalarınız deneyimli kadromuz tarafından her zaman en kaliteli ambalaj malzemeleri ile dikkatli ve özenli bir şekilde paketlenmektedir. Kırılacak eşyalarınız kraft kağıtlar ve ambalaj kağıtları ile sarıldıktan sonra taşımaya en uygun koli veya kutulara yerleştirilmektedir.

Sökülmesi gereken masa, vitrin, gardrop gibi büyük eşyalarınız marangozluk konusunda deneyimli elemanlarımız tarafından demonte edilir ve çıkan her bir parça en uygun paketleme malzemesi ile ambalajlanır. Ambalajlaması biten eşyalarınız nakliye aracımıza aktarılır ve yeni adresinize emniyet içinde taşınır.