24 Saat Hizmet [email protected]
Yenimahalle, ANKARA (+90) 312 001 02 03

Parça Eşya Taşıma

Ankara Parça Eşya Taşıma Hizmetleri. Az sayıdaki eşyanızın taşınmasını istiyorsanız parça eşya taşıma yapan nakliye firması ile çalışmanız gerekir. Evden eve nakliyat işlerinde olduğu gibi bir kamyonu tamamen dolduracak miktar ve hacimde eşyanız yoksa, parsiyel taşıma da denilen bu hizmetten yararlanmanız gerekmektedir.

Parça Eşya Taşıma

Ankara evden eve nakliyat firmamızın profesyonellikle sunduğu hizmetlerden biri de parça eşya taşımacılığıdır. Ankara içi veya şehirler arası parça eşya taşıma taleplerinizi oldukça kaliteli ve uygun fiyatlı şekilde karşılamaktayız. Firmamızın parça eşya taşıma hizmetleri hakkından bilgi almak için bize istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Miktarı bir kamyonun kasasını tam doldurmayacak durumda olan eşyanızı yurdumuzun çoğu bölgesine taşımaktayız. Ankara parça eşya taşıma firması olarak gerek Ankara içi gerekse şehirler arası tüm illere hizmet vermekteyiz.

evden eve nakliyatParça eşya taşıma hizmetlerimizde de tüm eşyalarınızın kaliteli bir biçimde ambalajlaması tarafımızca yapılmaktadır. Taşınacak eşyanız daha önceden tarafınızca paketlenmemiş ise, deneyimli kadromuz taşıma öncesi düzgün bir ambalajlama yaparak tamamının güvenliğini sağlamaktadır.

Paketlenen eşyalarınızın daha sonra size ait olduğunun belirlenmesi ve diğer eşyalar ile karışmaması için etiketlemesi yapılır.  Bu işlemden sonra eşyanızın bir listesi yapılarak sözleşmesi oluşturulur ve belirttiğiniz adrese taşıması ile teslimatı yapılır.

Ankara evden eve nakliyat firmamız, şehirler arası nakliyat, asansörlü nakliyat, ofis taşıma, iş yeri taşıma konularındaki uzmanlığına parça eşya taşıma işlerini de yıllar önce dahil etmiş bulunmaktadır. Parça eşya taşıma hizmetimizi deneyimli kadromuz ile Ankara içi  ve tüm illere vermekteyiz.  Ankara nakliyat firmamız ile çalışmanın avantajlarından yararlanacağınız bir hizmetimiz de parça eşya taşıma uygulamamızdır.

Ankara parça eşya taşıma talepleriniz için hemen bizi arayın, diğer tüm firmalar arasında en kaliteli olacak hizmetimizi en iyi fiyatlar ile verelim. Kaliteli hizmeti en iyi taşıma fiyatları ile veren Ankara parça eşya taşıma firmamız, Ankara geneli veya şehirler arası tüm illere parça eşya taşımacılığı yapmaktadır.