24 Saat Hizmet [email protected]
Yenimahalle, ANKARA (+90) 312 001 02 03

Kalite, Ambalajlama Çalışması İle Başlar

Evden eve taşıma hizmetinin kalitesini gösteren en önemli konu, hemen işin başlangıcında yapılan ambalajlama çalışmasıdır. Eşyaların güvenliği için son derece önemli olan ambalajlamanın nasıl yapıldığı, hizmetin tamamının kalitesinin de nasıl olacağının ilk işaretidir.

Ambalajlama Hizmetleri

Evden eve nakliyat konusunda yılların kazandırdığı tecrübeler ile profesyonel ev taşıma hizmetleri veren Ankara asansörlü nakliyat firmamız, paketleme çalışmalarını mümkün olan en kaliteli ambalaj malzemeleri ile yapmaktadır. Eşyanın cinsine, boyutuna ve hatta ağırlığına göre uygulanması gereken paketleme yöntemleri bulunmaktadır.

Ambalajlama işleri hava kabarcıklı naylon, kraft kağıt, ambalaj kağıdı, karton ve plastik variller, oluklu mukavvadan karton koliler, streç film, her zaman temiz tutulan battaniyeler gibi malzemeler ile yapılmaktadır. Eşyaların tamamı en küçük parçasına kadar kaliteli ve dikkatli bir şekilde ambalajlanmadan kesinlikle araçlarımıza aktarılmaz.

Taşıma öncesi bazı eşyaların demonte edilmesi gerekir. Bunlar büyük ebattaki masalar, vitrin, gardrop gibi eşyalardır. Bu tür eşyalar ise marangozluk konusunda deneyimli elamanlarımız tarafında itina ile demonte edilir. Sökülen her bir mobilya parçası, olması gerektiği gibi en iyi biçimde paketlenir. Demontesi yapılmış olan bu eşyalar, yeni adresinize taşındığında tekrar monte edilip düzgün çalışır vaziyette gerekli kontrolleri yaptıktan sonra teslim edilir.