24 Saat Hizmet [email protected]
Yenimahalle, ANKARA (+90) 312 001 02 03

Bahar Kampanyası Fırsatlarını Kaçırmayın

Bahar Kampanyası

Havaların ısınmaya başlaması ile taşınma planları da uygulamaya konulmaktadır. Kış aylarının taşınmaya elverişli olmaması nedeniyle ertelenen ev taşıma işleri, genelde havanın ısınmaya başlaması ile gündeme gelmektedir. Ankara evden eve nakliyat firmamız taşınma sezonunun başlaması ile siz değerli müşterilerine Ankara nakliyat firmaları arasında oluşan rekabette ön plana çıkmak için cazip kampanyalar uygulamaktadır.

Ankara nakliyat firmamız evden eve nakliyat, ofis ve iş yeri taşıma, şehirler arası nakliyat ve asansörlü taşımacılık hizmetlerinde değerli müşterileri için kampanya fırsatları oluşturmaktadır. Taşınma işlerinizi kolaylaştıracak ve uygun fiyatlı hale getirecek bu tür kampanyalarımızı takip etmek için bizi Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları isimli facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Tamamı firmamıza ait nakliye araçları ile ambalajlı, asansörlü, marangozlu taşımacılık hizmetleri veriyoruz. Sizlere taşınma işlerinizde hız sağlayacak ve daha güvenli hizmet sunacak Ankara asansörlü nakliyat hizmetimizden, Ankara’da ve tüm illerde yararlanmanız mümkündür.