24 Saat Hizmet [email protected]
Yenimahalle, ANKARA (+90) 312 001 02 03

Asansörlü Nakliyat Avantajlarından Yararlanın

Asansörlü Nakliyat Avantajlarından Yararlanın

Asansörlü nakliyat uygulaması taşımacılık sektöründe çağımızın gereklerinden biri haline gelmiştir. Eski yöntemlere göre bir çok avantajı bulunan asansörlü taşıma işlemi, eşyalarınızın daha kısa sürede ve daha güvenli biçimde taşınmasını sağlamaktadır.

Çok yüksek katlara kadar ulaşabilen asansörler taşımacılık sektörü için geliştirilmeden önce, ev veya iş yeri eşyaları apartman içinde genellikle merdivenlerden tamamen işçi gücü ile elde, sırtta, omuzlarda taşınmaktaydı. Bu eski taşıma yöntemi, eşyaların duvarlara ve merdiven korkuluklarına istemeden kaza ile çarpmasına neden olabilmekteydi. Bunun sonucu olarak eşyaların ufak veya duruma göre büyük denecek hasarlara uğraması durumu ortaya çıkmakta, taşıyıcı firma ile mal sahibi arasında sıkıntılara yol açmaktaydı.

Son yıllarda teknolojideki gelişmeler sayesinde başlayan ve tüm firmalara yayılan asansörlü taşıma ile bu sorunların tamamı ortadan kalkmış oldu. Elbette asansörlü nakliyat hizmetini uygulayabilmek için, eşyaların alınacağı ve taşınacağı binaların konumunun asansör aracının yanaşıp çalışmasına uygun durumda olması gerekmektedir. Eğer iki binadan birinin uygunsuz olması durumu varsa, asansörlü taşıma gene de binalardan sadece birinde uygulanabilmektedir.

Sonuç olarak diyebiliriz ki, Ankara asansörlü nakliyat firmamız asansörlü taşıma işlemi gerçekleştirme konusunda mutlaka bir çaba göstermekte ve mümkün olduğunca bu hizmeti uygulamaya çalışmaktadır.