24 Saat Hizmet [email protected]
Yenimahalle, ANKARA (+90) 312 001 02 03

Ankara Nakliyat

Ankara nakliyat firmamızın öncelikli amacı müşteri memnuniyeti olduğu için, Evden Eve Nakliyat Ankara olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli nakliye hizmetini en uygun nakliyat fiyatları ile vermekteyiz.

Ev taşıma işlerine başlamadan önce, eşyalarınızı adresinizde gerektiği gibi demonte ederek, eşyanın türüne göre en uygun şekilde ambalajlamakta ve böylece emniyetli bir evden eve nakliyat işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Evden eve nakliyat hizmetlerimizde, ev eşyası taşımak için en uygun şekilde kapalı çelik kasası bulunan araçlarımız kullanılmaktadır.

Araçlarımızın kasaları eşyanın en emniyetli şekilde taşınması için hazırlanmıştır. Tüm Ankara nakliyat hizmetlerimizi firmamıza ait araçlarımızla vermekteyiz.

Deneyimli Kadro, Kaliteli İşçilik

Ev veya ofis eşyası gibi hassas eşyalar taşınırken, mutlaka taşınacak eşyaların nasıl ambalajlanacağı, nasıl paketlenip taşınacağı konusunda planlama ve gerekli koordinasyon hazırlıklarının yapılması gereklidir. Bu plan çerçevesi içerisinde eşyaların paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapılır. Bütün eşyalar dikkatle demonte edilir. Ambalajlanıp paletlenmesi ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilir.